Азійська автомагістраль AH2
Азійська автомагістраль AH2 | |
---|---|
Південна ділянка швидкісної автомагістралі Північ-Південь, звернена до Куала-Лумпура, поблизу Аєр Керо, Малакка | |
Загальні дані | |
Країна | Індонезія, Сінгапур, Малайзія, Таїланд, М'янма, Індія, Бангладеш, Непал, Пакистан і Іран |
Мережа | Міжнародна азійська мережа |
Номер | AH2 |
Довжина | 13,107 км |
Напрямок | схід-захід |
початок | Денпасар |
кінець | Хосраві |
Дорожнє покриття | асфальтобетон |
Азійська автомагістраль AH2 у Вікісховищі |
Азійська автомагістраль 2 (англ. Asian Highway, AH2) — автомагістраль в мережі Азійських автомобільних доріг протяжністю 13,107 км від Денпасара, Індонезія до Мерак і Сінгапуру до Хосраві, Іран. Маршрут з'єднаний з М10 міжнародної мережі доріг Арабського Машреку. Магістраль має наступний маршрут:
Індонезійські національні маршрути: Національний маршрут 4 (острів Балі) Денпасар — Регентство Джембрана Національне шосе 1 (острів Ява) Регентство Баньювангі - Панарукан - Сітубондо (Бондовосо) - Проболінго - Сідоарйо - Сурабая - Ламонган - Тубан - Рембанг - Паті - Кудус - Демак - Семаранг - Кендал - Батанг - Пекалонган - Пемаланг - Тегал - Бребес - Чиребон - Індрамаю - Паманукан (Субанг) - Чикампек - Караванг - Бекасі - Джакарта - Тангеранг - Серанг - Цілегон - Павич Національний маршрут 20 (острів Ява) Семаранг — Суракарта Національна траса 10 (острів Ява) Чикампек — Бандунг
Платні дороги:
- Платна дорога Балі Мандара (Платна дорога Балі)
- Транс-Явська платна дорога складається з:
- Платна дорога Джакарта–Тангеранг
- Платна дорога Тангеранг–Мерак
- Платна дорога Джакарта–Чікампек
- Платна дорога Чікопо–Паліманан
- Платна дорога Паліманан–Канчі
- Платна дорога Канчі–Педжаган
- Платна дорога Педжаган–Пемаланг
- Платна дорога Пемаланг–Батанг
- Платна дорога Батанг–Семаранг
- Платна дорога міста Семаранг
- Платна дорога Семаранг–Соло
- Платна дорога Соло–Кертосоно
- Платна дорога Кертосоно–Моджокерто
- Платна дорога Сурабая–Моджокерто
- Платна дорога Сурабая–Гемпол
- Платна дорога Гемпол–Пасуруан
- Платна дорога Пасуруан–Проболінго
- Платна дорога Проболінго–Баньювангі
- Транс-Явська платна дорога доповнює :
- Платна дорога Чипуларанг
- Платна дорога Падалеуні
- Платна дорога Цілеуньї–Давуан
- Платна дорога Соло–Джог’якарта
- Платна дорога Канчі–Пурвокерто–Чілакап
Паром:
- Порт Гіліманук, регентство Джембрана
- Порт Кетапанг, регентство Баньювангі
- Порт Танджунг Пріок, Джакарта
- Дорога Клементі : шосе Західного узбережжя - Джалан Анак Букіт
- Вулиця Анак Букіт: Дорога Клементі - PIE (Анак Букіт)
- Швидкісна дорога Пан-Айленд: Джалан Анак Букіт — BKE
- Швидкісна дорога Букіт Тімах: PIE — КПП Вудлендс
- Джохор-Сінгапурська дорога[1]
- Північний маршрут швидкісної дороги Північ-Південь: Букіт Каю Хітам — Алор-Сетар — Сунгай Петані — Баттерворт (Пінанг) — Тайпінг — Іпох — Тапа — Танджунг Малім — Раванг — Букіт Ланджан
- Північний маршрут швидкісної дороги Північ-Південь: Букіт Ланджан — Кота Дамансара — Дамансара — Субанг — Шах-Алам
- Центральна ланка швидкісної дороги Північ-Південь: Шах-Алам — UEP — Путра Хайтс — Бандар Сауджана Путра — Міжнародний аеропорт Куала-Лумпур (KLIA) — Нілай (North)
- Південний маршрут швидкісної дороги Північ-Південь: Нілай (північ) — Серембан — Аєр Керох (Малакка) — Муар — Бату-Пагат — Кулай — Джохор-Бару (Пандан-Тебрау)
- Східна швидкісна магістраль Джохор-Бару: Пандан — Кампунг Бакар Бату — Джохор-Бару (Комплекс Султана Іскандара)
- Маршрут 4: Са Дао — Хат Яй — Пхатталунг, Чумпхон — Пран Бурі, Чаам — Накхон Чай Сі (одночасно з від Бан Понг — Накхон Чай Сі)
- Маршрут 41: Пхатталунг — Чумпхон
- Маршрут 37: Пран Бурі — Чаам (об’їзна дорога Хуахіна)
- Маршрут 338: Накхон Чай Сі — Зовнішня кільцева дорога Бангкока
- Маршрут 9: Зовнішня кільцева дорога Бангкока — Банг Паін
- Маршрут 32: Банг Паін — Аюттхая (Банг Пахан) — Чай Нат (Знову зливається в Банг Пахан)
- Маршрут 347: Банг Паін — Банг Пахан
- Маршрут 1: Чай Нат — Накхон Саван — Так — Чіанграй — Мае Сай
- Національне шосе 4 : Тачілек — Кенгтунг — Мейктіла
- Швидкісна дорога Янгон–Мандалай : Мейктіла — Мандалай
- Національне шосе 7 (одночасно з ): Мандалай — Таму
Індія (північний схід)
[ред. | ред. код]- Національне шосе 102: Море - Імпхал
- НШ 2: Імпхал - Вісвема - Кохіма
- НШ 29: Кохіма - Чумукедіма - Дімапур - Добока
- НШ 27: Добока - Нагаон - Джорабат
- НШ 6: Джорабат - Шиллонг
- НШ 206: Шиллонг - Dawki
- N2: Тамабіл — Сілет — Канчпур — Дакка
- N3: Дакка — Газіпур[2][3]
- N4: Джойдебпур — Тангайл — Еленга
- N405: Еленга — Хатікумрул
- N5: Хатікумрул — Богра — Рангпур — Банглабандха
- Шосе Махендра : Міст Мечі — Какарбхітта — Патлайя — Хетауда — Нараянгарх — Бутвал — Кохалпур — Махендранагар — Річка Махакалі
- Річка Махакалі — Банбаса — Хатіма
- НШ 9: Хатіма — Сітаргандж — Рудрапур — Рампур — Мурадабад — Амроха (Гаджраула) — Хапур — Делі
- НШ 44: Делі — Соніпат — Курукшетра — Амбала — Джаландхар
- НШ 3: Джаландхар — Лудхіана — Пхагвара — Амрітсар — Аттарі
- Вага — Лахор
- Лахор — Окара — Мултан — Бахавалпур — Рахім Яр Хан — Рорі
- Рорі — Суккар — Якобабад — Сібі — Кветта
- Кветта — Далбандін — Тафтан
- : Мірджав — Захедан — Керман — Анар
- : Анар — Кашан — Кум
- : Кум — Салафчеган
- : Салафчеган — Савех
- : Саве — Хамадан
- : Хамадан — Керманшах — Хосраві (Міжнародна дорожня мережа Арабського Машрику)
- ↑ UNESCAP Asian Highway Database - Singapore 2015. UNESCAP Asian Highway Database - Singapore 2015. UNESCAP. Процитовано 9 жовтня 2022.
- ↑ Regional Road Connectivity Regional Road Connectivity Bangladesh Perspective (PDF) (англ.). RHD. Архів оригіналу (PDF) за 19 лютого 2017. Процитовано 19 лютого 2017.
- ↑ Asian Highway Route Map (PDF) (англ.). ESCAP. Процитовано 19 лютого 2017.
|
|
Це незавершена стаття про автомобільні дороги. Ви можете допомогти проєкту, виправивши або дописавши її. |